PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254544}

Pokochaj mnie jutro

Elsk meg i morgen
6,7 440
ocen
6,7 10 1 440
Pokochaj mnie jutro
powrót do forum filmu Pokochaj mnie jutro

W trzeciej części Elling się unieszczęśliwia obsesyjną miłością.Teraz jego świat kłamstw służby do wzbudzenia zainteresowania dziewczyny z budki z hot-dogami.Opowiadając jej historię własnego uprowadzenia przez UFO traci kontakt z rzeczywistością,zamazuje się w jego umyśle cel kłamstw które wciągają go otchłań.Przestaje być sobą,staje się wyimaginowanym bohaterem swoich opowiadań.A kiedy sprawa się sypie -katastrofa gotowa.Ufff...Elling powraca z dalekiej podróży na końcu filmu ,spowrotem udzyskuje swoich przyjaciół.

Oglądając film ,byłem w szoku nieprawdopodobnej świeżości z jaką reżyser zabrał się do realizacji kolejnej 3 cz.,której powstanie wymusił sukces poprzednich.Odniosłem wrażenie,że mimo wszystko chciał zamnknąć na niej opowieść o sympatycznych "czubkach".Nawet na końcu myślałem,że zrobi sobie dowcip z widza i w końcu wyląduje UFO i zabierze bohatera z sobą,kończąć definitywnie tą opowieść.Jakim szokiem była ostatnia scena !!? Otóż konserwa została otwarta .Czyżby Elling 4 ? ;)

ocenił(a) film na 9
Chiller

Filmy byly cudowne, ale mam nadzieje, ze czwartej czesci juz nie bedzie:) Autor ksiazek napisal tryptyk i kiepsko by bylo zrobic z tej serii tasiemca w stylu Mody na sukces:) Szkoda, ze tytul nie zostal na filmwebie przetlumaczony. Chociaz musze przyznac, ze sporo radochy mi sprawilo poznawanie norweskich zwrotow.

Zgadzam sie z tym, ze Elling 3 - 'Kochaj mnie jutro' nie odbiega jakoscia od dwoch poprzednich czesci. Cos rzadko spotykanego - ostatni film jest rownie dobrze zrobiony, co pierwszy. Szkoda, ze nie wszystkie odniosly sukces poza Norwegia. Teraz musze sie zabrac za ksiazki Ingvara Ambjørnsena:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones