PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797833}
5,9 435
ocen
5,9 10 1 435
Kings Bay
powrót do forum filmu Kings Bay

Sredni

ocenił(a) film na 4

Dlugo sie rozkreca (25min), slaba glowna rola (jak to z piosenkarkami bywa), tendencyjny sekret (zagrozenie ZSRR/USA, modny trend w Skandynawii), sredni klimat. Ogolnie brak smaczkow.
Zdjecia i muzyka dobre.

ps. Pan ze sluzb (tlumacz) zaspojlerowal mocno. Po publikacji artykulu nie bylo opcji. Niebardzo rozumiem po co bylo ujecia zakrwawionej autorki. Mogli konca zrobic jak w Autorze widmo skoro kopiowali scene.

ocenił(a) film na 5
Dolce_far_niente

nie opublikowali jej artykułu tylko inny...

ocenił(a) film na 4
DeRo_filmaniak

Myslalem, ze ujecie gazety po wypadku z ostatniej sceny to wlasnie jej artykul byl.. jesli bylo inaczej to przepraszam za wprowadzanie w blad czytajacych post oraz brak oznaczenia "spoiler".

ocenił(a) film na 3
Dolce_far_niente

A ja tak przekornie o tym filmie. To film przestroga , przestroga przed nieumiejętnością posługiwania się telefonem komórkowym co może skutkować kalectwem a nawet i śmiercią. Film słaby ze źle obsadzoną rolą główną ale scena w której komórka gra główną rolę przednia - 3/10 !!! No i niechaj żyje przyjaźń Usowsko-jakaśtam.

ocenił(a) film na 3
Szpila_1308

Zapomniałem dodać, że od obejrzenia tego filmu wolę, jednak, słuchać cudownego głosu Kari Bremnes niż ją oglądać. Zaraz puszczę sobie "Norwegian Mood" z 2000-go roku i polecam ją wszystkim

ocenił(a) film na 4
Szpila_1308

Norwegian Mood.. na tym polu jest znacznie lepsza. Tez wroce wieczorem..

Dolce_far_niente

heh - post z translatora.
pewnie ruski troll.

ocenił(a) film na 4
Creep_7

cringe.

ocenił(a) film na 7
Dolce_far_niente

Brak smaczków? Dla mnie klimat tego miasta poza kołem podbiegunowym jest rewelacyjny.

ocenił(a) film na 4
adam_zielinski_7121

Szczerze aż tak nie czułem tego w tym filmie. Ten klimat czułem w "zabójczy dżentelmen" i "fortitiude". mnie najbardziej męczył scenariusz i główna rola.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones