PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547342}

Bez wstydu

Maskeblomstfamilien
6,1 1 205
ocen
6,1 10 1 1205
Bez wstydu
powrót do forum filmu Bez wstydu

Dobry Dramat 

ocenił(a) film na 7

Fantastyczne i ciekawe kino norweskie. Doskonale przedstawiona tragedia i dramat młodego człowieka.Oceniam ten film na 7 i dodaje ze warto sobie ten film obejrzeć naprawdę dobry fantastyczna gra aktorów. Polecam

ocenił(a) film na 3
sebastiannycz

nie zgadzam się z tym, że to dobry film. Nie trzyma w napięciu tragedia i dramat młodego człowieka nie są jakoś świetnie przedstawione. Nie można się "czepić" za to gry aktorów bo naprawdę jest niezła czasem nawet bardzo dobra, np. jak główny bohater płacząc i szlochając kłamie w żywe oczy dyrektorowi szkoły o tym, że ciotka mu obcięła włosy. Ogółem mówiąc nie polecam tego filmu innym użytkownikom, chyba że ktoś jest wielkim fanem kina norweskiego.

sebastiannycz

Film nawet ciekawy, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Nie mogę zrozumieć tylko tego wątku z wisiorkiem. Po co on dał go na koniec tej dziewczynie? Dla podkreślenia, że tylko ona zna jego tajemnice ( oprócz oczywiście rodziców i lekarza). Trochę bez sensu.

ocenił(a) film na 8
sebastiannycz

Norweski Almodovar.

ocenił(a) film na 7
maciejski

ok dzięki

ocenił(a) film na 8
sebastiannycz

Ja tez uważam, ze to bardzo dobry film, godny polecenia. Smutny i dołujący ale dobry. Pokazuje jaki los mogą zgotować rodzice własnemu dziecku nie akceptujac go, nie rozmawiając z nim, spychając i tuszując jedynie problem (załatwiając zwolnienie z wf) zamiast szukać rozwiązań...

ocenił(a) film na 7
cholmin

tak zgadzam się z toba w 100%

ocenił(a) film na 8
cholmin

no i muzyka.... przejmująca.... jak to N. P. Molvaer...

użytkownik usunięty
sebastiannycz

Mnie najbardziej urzekła w tym filmie muzyka. Od samego początku do końca filmu muzyka jest naprawdę piękna i nieprawdopodobnie tajemnicza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones